Barbara-Rose Collins

Previously

January 5, 1993 - January 3, 1997 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 49 January 3, 1991 - January 4, 1993 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 19
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

More

Committees

Votes

  • 104th Congress

    1995 - 1996
  • 103rd Congress

    1993 - 1994
  • 102nd Congress

    1991 - 1992

Bills

  • 104th Congress

    1995 - 1996
  • 103rd Congress

    1993 - 1994
  • 102nd Congress

    1991 - 1992