Bob Franks

Previously

January 3, 1993 - January 3, 2001 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 92 c. August 17, 1988 - c. November 23, 1992 State Representative Videos: 1
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

Committees

Votes

  • 106th Congress

    1999 - 2000
  • 105th Congress

    1997 - 1998
  • 104th Congress

    1995 - 1996
  • 103rd Congress

    1993 - 1994

Bills

  • 106th Congress

    1999 - 2000
  • 105th Congress

    1997 - 1998
  • 104th Congress

    1995 - 1996
  • 103rd Congress

    1993 - 1994