Bob Kjellander

c. January 22, 2007 - Present Treasurer, Republican National Committee Videos: 1 c. February 4, 2003 - Present Member, Illinois, Republican National Committee Videos: 1 c. January 1, 2002 - Present Chair, Proxy Committee, Republican National Committee Videos: 1 c. January 1, 2000 - Present Member, Committee on Rules and Order of Business, Republican National Committee Videos: 2

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats