Ciro Rodriguez

Previously

January 3, 2007 - January 4, 2011 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 53 April 12, 1997 - January 3, 2005 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 166
View Official Bio View Official Website

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

Committees

Show All

Votes

  • 111th Congress

    2009 - 2010
  • 110th Congress

    2007 - 2008
  • 108th Congress

    2003 - 2004
  • 107th Congress

    2001 - 2002
Show All

Bills

  • 111th Congress

    2009 - 2010
  • 110th Congress

    2007 - 2008
  • 108th Congress

    2003 - 2004
  • 107th Congress

    2001 - 2002
Show All