Craig Washington

Previously

December 9, 1989 - January 3, 1995 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 69 c. October 28, 1989 - c. January 23, 1990 State Senator Videos: 2
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

More

Committees

Votes

  • 103rd Congress

    1993 - 1994
  • 102nd Congress

    1991 - 1992
  • 101st Congress

    1989 - 1990

Bills

  • 103rd Congress

    1993 - 1994
  • 102nd Congress

    1991 - 1992
  • 101st Congress

    1989 - 1990