Daniel Flood

January 3, 1949 - Present U.S. Representative, D-PA 11th Videos: 0 January 3, 1945 - Present U.S. Representative, D-PA 11th Videos: 0

Previously

January 3, 1955 - January 31, 1980 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 0
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

Committees

Show All

Votes

  • 95th Congress

    1977 - 1978
  • 94th Congress

    1975 - 1976
  • 93rd Congress

    1973 - 1974
  • 91st Congress

    1969 - 1970
Show All

Bills

  • 95th Congress

    1977 - 1978
  • 94th Congress

    1975 - 1976
  • 93rd Congress

    1973 - 1974
  • 91st Congress

    1969 - 1970
Show All