George Wortley

Previously

January 3, 1981 - January 2, 1983 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 5 January 3, 1983 - January 3, 1989 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 29
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

Committees

Votes

  • 100th Congress

    1987 - 1988
  • 99th Congress

    1985 - 1986
  • 98th Congress

    1983 - 1984
  • 97th Congress

    1981 - 1982

Bills

  • 100th Congress

    1987 - 1988
  • 99th Congress

    1985 - 1986
  • 98th Congress

    1983 - 1984
  • 97th Congress

    1981 - 1982