GODLOVE STEIN ORTH

March 18, 1879 - Present U.S. Representative, R-IN 9th Videos: 0 December 1, 1873 - Present U.S. Representative, R-IN 99th Videos: 0 March 4, 1869 - Present U.S. Representative, R-IN 7th Videos: 0 December 7, 1863 - Present U.S. Representative, R-IN 8th Videos: 0
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

Committees

Show All

Votes

  • 47th Congress

    1881 - 1883
  • 46th Congress

    1879 - 1881
  • 43rd Congress

    1873 - 1875
Show All

Bills

  • 47th Congress

    1881 - 1883
  • 46th Congress

    1879 - 1881
  • 43rd Congress

    1873 - 1875
Show All