Gregory Laughlin

Previously

June 26, 1995 - January 3, 1997 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 16 January 3, 1989 - June 26, 1996 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 77 c. October 26, 1995 - c. October 26, 1995 Videos: 0
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

More

Committees

Votes

  • 104th Congress

    1995 - 1996
  • 103rd Congress

    1993 - 1994
  • 102nd Congress

    1991 - 1992
  • 101st Congress

    1989 - 1990

Bills

  • 104th Congress

    1995 - 1996
  • 103rd Congress

    1993 - 1994
  • 102nd Congress

    1991 - 1992
  • 101st Congress

    1989 - 1990