HARRY HIBBARD

Previously

U.S. House of Representatives
U.S. Representative
December 5, 1853 - March 3, 1855 Videos: 0 U.S. House of Representatives
U.S. Representative
December 3, 1849 - December 4, 1853 Videos: 0
Ideology Rankings

Ideology data is based on DW-NOMINATE statistics developed by Keith Poole and Howard Rosenthal. More information can be found at the Voteview Blog .

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

More