James C. Corman

Previously

January 4, 1961 - January 13, 1975 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 2 January 14, 1975 - January 3, 1981 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 0
Ideology Rankings

Ideology data is based on DW-NOMINATE statistics developed by Keith Poole and Howard Rosenthal. More information can be found at the Voteview Blog .

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

More