James Fred Hastings

Previously

January 3, 1973 - January 20, 1976 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 0 January 3, 1969 - January 2, 1973 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 0
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

Committees

Votes

  • 94th Congress

    1975 - 1976
  • 93rd Congress

    1973 - 1974
  • 91st Congress

    1969 - 1970

Bills

  • 94th Congress

    1975 - 1976
  • 93rd Congress

    1973 - 1974
  • 91st Congress

    1969 - 1970