James Davis

Previously

January 7, 1997 - January 3, 2007 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 136 c. January 1, 1996 - c. November 5, 1996 U.S. Representative Candidate Videos: 0
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

Committees

Votes

  • 109th Congress

    2005 - 2006
  • 108th Congress

    2003 - 2004
  • 107th Congress

    2001 - 2002
  • 106th Congress

    1999 - 2000
  • 105th Congress

    1997 - 1998

Bills

  • 109th Congress

    2005 - 2006
  • 108th Congress

    2003 - 2004
  • 107th Congress

    2001 - 2002
  • 106th Congress

    1999 - 2000
  • 105th Congress

    1997 - 1998