Joseph Knollenberg

Previously

January 7, 2003 - January 5, 2009 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 76 January 3, 1993 - January 6, 2003 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 329 c. January 30, 1988 - c. November 17, 1992 Chairman, Republican Party of Michigan Videos: 1
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

Committees

Show All

Votes

  • 110th Congress

    2007 - 2008
  • 109th Congress

    2005 - 2006
  • 108th Congress

    2003 - 2004
  • 107th Congress

    2001 - 2002
  • 106th Congress

    1999 - 2000
Show All

Bills

  • 110th Congress

    2007 - 2008
  • 109th Congress

    2005 - 2006
  • 108th Congress

    2003 - 2004
  • 107th Congress

    2001 - 2002
  • 106th Congress

    1999 - 2000
Show All