John Sweeney

Previously

January 7, 2003 - January 3, 2007 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 48 January 3, 1999 - January 6, 2003 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 66
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

More

Committees

Votes

  • 109th Congress

    2005 - 2006
  • 108th Congress

    2003 - 2004
  • 107th Congress

    2001 - 2002
  • 106th Congress

    1999 - 2000

Bills

  • 109th Congress

    2005 - 2006
  • 108th Congress

    2003 - 2004
  • 107th Congress

    2001 - 2002
  • 106th Congress

    1999 - 2000