JONATHAN TAYLO UPDEGRAFF

Previously

U.S. House of Representatives
U.S. Representative
December 5, 1881 - March 3, 1883 Videos: 0 U.S. House of Representatives
U.S. Representative
March 18, 1879 - December 4, 1881 Videos: 0
Ideology Rankings

Ideology data is based on DW-NOMINATE statistics developed by Keith Poole and Howard Rosenthal. More information can be found at the Voteview Blog .

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

More