Jon D. Fox

Previously

January 3, 1995 - January 3, 1999 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 226 c. January 4, 1993 - c. December 7, 1994 U.S. Representative Candidate, Republican Party Videos: 0
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

Committees

Votes

  • 105th Congress

    1997 - 1998
  • 104th Congress

    1995 - 1996

Bills

  • 105th Congress

    1997 - 1998
  • 104th Congress

    1995 - 1996