JOSEPH DANNER TAYLOR

December 7, 1891 - Present U.S. Representative, R-OH 18th Videos: 0 December 5, 1887 - Present U.S. Representative, R-OH 17th Videos: 0 December 3, 1883 - Present U.S. Representative, R-OH 17th Videos: 0 December 5, 1881 - Present U.S. Representative, R-OH 16th Videos: 0
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

Committees

Votes

  • 52nd Congress

    1891 - 1893
  • 51st Congress

    1889 - 1891
  • 50th Congress

    1887 - 1889
  • 48th Congress

    1883 - 1885

Bills

  • 52nd Congress

    1891 - 1893
  • 51st Congress

    1889 - 1891
  • 50th Congress

    1887 - 1889
  • 48th Congress

    1883 - 1885