Joseph M. Hoeffel III

Previously

January 3, 1999 - January 3, 2005 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 110 c. August 28, 1996 - c. November 4, 1998 U.S. Representative Candidate Videos: 3
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

Committees

Votes

  • 108th Congress

    2003 - 2004
  • 107th Congress

    2001 - 2002
  • 106th Congress

    1999 - 2000

Bills

  • 108th Congress

    2003 - 2004
  • 107th Congress

    2001 - 2002
  • 106th Congress

    1999 - 2000