Lynn Martin

c. September 20, 2002 - Present Member, Continuity of Government Commission Videos: 5

Previously

c. February 22, 1991 - c. January 21, 1993 Secretary, Department of Labor Videos: 53 January 3, 1981 - January 3, 1991 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 85
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

Committees

Votes

  • 101st Congress

    1989 - 1990
  • 100th Congress

    1987 - 1988
  • 99th Congress

    1985 - 1986
  • 98th Congress

    1983 - 1984
  • 97th Congress

    1981 - 1982

Bills

  • 101st Congress

    1989 - 1990
  • 100th Congress

    1987 - 1988
  • 99th Congress

    1985 - 1986
  • 98th Congress

    1983 - 1984
  • 97th Congress

    1981 - 1982