Raymond "Ray" Thornton Jr.

Previously

January 3, 1991 - January 3, 1997 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 41 January 3, 1973 - October 15, 1978 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 0
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

Committees

Show All

Votes

  • 104th Congress

    1995 - 1996
  • 103rd Congress

    1993 - 1994
  • 102nd Congress

    1991 - 1992
Show All

Bills

  • 104th Congress

    1995 - 1996
  • 103rd Congress

    1993 - 1994
  • 102nd Congress

    1991 - 1992
Show All