Robert "Rob" R. Simmons

Previously

January 3, 2001 - January 3, 2007 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 95 c. January 1, 2010 - c. November 2, 2010 U.S. Senate Candidate Videos: 0
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

More

Committees

Votes

  • 109th Congress

    2005 - 2006
  • 108th Congress

    2003 - 2004
  • 107th Congress

    2001 - 2002

Bills

  • 109th Congress

    2005 - 2006
  • 108th Congress

    2003 - 2004
  • 107th Congress

    2001 - 2002