Stephen "Steve" Horn

Previously

January 3, 1993 - January 3, 2003 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 359 c. December 2, 1988 - c. December 10, 1992 Professor, California State University, Long Beach Videos: 1
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

More

Committees

Votes

  • 107th Congress

    2001 - 2002
  • 106th Congress

    1999 - 2000
  • 105th Congress

    1997 - 1998
  • 104th Congress

    1995 - 1996
  • 103rd Congress

    1993 - 1994

Bills

  • 107th Congress

    2001 - 2002
  • 106th Congress

    1999 - 2000
  • 105th Congress

    1997 - 1998
  • 104th Congress

    1995 - 1996
  • 103rd Congress

    1993 - 1994