Sue Myrick


U.S. House of Representatives
U.S. Representative
January 3, 1995 - January 3, 2013 Videos: 292 Mayor c. January 21, 1988 - c. November 16, 1994 Videos: 5
Former District Map Ideology Rankings

Ideology data is based on DW-NOMINATE statistics developed by Keith Poole and Howard Rosenthal. More information can be found at the Voteview Blog .

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats