Susan Molinari

- Present Vice President, Public Policy and Government Affairs
-
Videos: 3 c. April 20, 2005 - Present Member, Carter-Baker Commission on Federal Election Reform
-
Videos: 1

Previously

January 5, 1993 - August 2, 1997 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 106 March 20, 1990 - January 4, 1993 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 59 c. November 2, 1989 - c. May 6, 1990 Representative, City Council, New York, NY Videos: 2 c. May 30, 1997 - c. July 2, 1999 Host, CBS Videos: 0
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

More

Committees

Votes

  • 105th Congress

    1997 - 1998
  • 104th Congress

    1995 - 1996
  • 103rd Congress

    1993 - 1994
  • 102nd Congress

    1991 - 1992
  • 101st Congress

    1989 - 1990

Bills

  • 105th Congress

    1997 - 1998
  • 104th Congress

    1995 - 1996
  • 103rd Congress

    1993 - 1994
  • 102nd Congress

    1991 - 1992
  • 101st Congress

    1989 - 1990