Tom "Thomas" Railsback

Previously

January 4, 1967 - January 3, 1984 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 4 c. April 28, 1989 - c. August 9, 1989 Partner, Graham and James Videos: 1
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

Committees

Show All

Votes

  • 97th Congress

    1981 - 1982
  • 95th Congress

    1977 - 1978
  • 94th Congress

    1975 - 1976
  • 93rd Congress

    1973 - 1974
Show All

Bills

  • 97th Congress

    1981 - 1982
  • 95th Congress

    1977 - 1978
  • 94th Congress

    1975 - 1976
  • 93rd Congress

    1973 - 1974
Show All