MAGNUS JOHNSON

Previously

U.S. House of Representatives
U.S. Representative
March 9, 1933 - June 18, 1934 Videos: 0 U.S. Senate
U.S. Senator
December 3, 1923 - March 3, 1925 Videos: 0
Ideology Rankings

Ideology data is based on DW-NOMINATE statistics developed by Keith Poole and Howard Rosenthal. More information can be found at the Voteview Blog .

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

More