George Sangmeister

Previously

January 5, 1993 - January 3, 1995 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 18 January 3, 1989 - January 4, 1993 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 24
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

Committees

Votes

  • 103rd Congress

    1993 - 1994
  • 102nd Congress

    1991 - 1992
  • 101st Congress

    1989 - 1990

Bills

  • 103rd Congress

    1993 - 1994
  • 102nd Congress

    1991 - 1992
  • 101st Congress

    1989 - 1990