Stanley N. Lundine

c. January 4, 1989 - Present Lieutenant Governor Videos: 4

Previously

January 3, 1983 - January 3, 1987 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 14 March 2, 1976 - January 2, 1983 U.S. Representative, U.S. House of Representatives Videos: 0
View Official Bio

Recent Appearances

See all appearances

Appearance Stats

Committees

Votes

  • 99th Congress

    1985 - 1986
  • 98th Congress

    1983 - 1984
  • 97th Congress

    1981 - 1982
  • 95th Congress

    1977 - 1978

Bills

  • 99th Congress

    1985 - 1986
  • 98th Congress

    1983 - 1984
  • 97th Congress

    1981 - 1982
  • 95th Congress

    1977 - 1978